Schody przeciwpożarowe

Zajmujemy się wyrobem schodów przeciwpożarowych przy użyciu tradycyjnych technik kowalskich oraz ślusarskich. Wszystkie nasze wyroby do ewakuacji z budynków to schody metalowe wykonane z najlepszej jakości, trwałych materiałów. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od produkcji po montaż schodów w wyznaczonym do tego miejscu.

Czym charakteryzują się schody przeciwpożarowe?
Schody przeciwpożarowe, nazywane również schodami ewakuacyjnymi, to najprostsza droga wydostania się (ewakuacji) z narażonych na pożar bądź inne niebezpieczne zjawiska budynków. Stosowane są zarówno w mieszkalnych budowlach wielolokalowych (blokach), jak również w budynkach użyteczności publicznej. Schody przeciwpożarowe muszą charakteryzować się wysoką odpornością na przeciążenia, a w tym na działanie napierającego tłumu, który może się na nich pojawić. Biorąc pod uwagę ich najważniejszą funkcję, to jest to metoda na najtańsze, a przy tym najszybsze zapewnienie mieszkańcom i innym użytkownikom budynków bezpiecznego opuszczenia budowli, w której nastąpiły niebezpieczne zjawiska bezpośrednio narażające osoby znajdujące się w środku na utratę zdrowia lub nawet życia.

Zalety produkowanych przez nas schodów przeciwpożarowych
Produkowane przez nas schody przeciwpożarowe wyróżniają się bardzo wysoką wytrzymałością. Konstrukcje odporne są na działanie ognia, a przy tym na obciążenia, dzięki czemu ewakuacja dużej liczby osób jednocześnie nie będzie stanowiła żadnego problemu. Stalowa konstrukcja naszych schodów odporna jest również na działanie warunków atmosferycznych i korozję. Cechuje je także łatwość montażu oraz niskie koszty eksploatacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas balkonów podwieszanych, balustrady kute oraz ogrodzenia. Schody przeciwpożarowe to niejedyne wyroby metalowe jakie wykonujemy. Na życzenie klienta produkujemy także solidne wewnętrzne i zewnętrzne schody stalowe.

Designed by WadimSoft in Gdańsk