Balustrady kute, schody stalowe, ogrodzenia metalowe - O firmie

Firma Metalex-Szyma swoim rzemiosłem cieszy klientów już od 1992 roku. Od samego początku działalności poruszmy się w obrębie kowalstwa artystycznego oraz ślusarstwa budowlanego, łączenie obydwu dziedzin pozwala nam na tworzenie niepowtarzalnych wyrobów ze stali i innych metali. Ich wysoka jakość techniczna i artystyczna znalazła uznanie w oczach wielu klientów. Nasze wyroby zdobią domy i budynki w wielu miejscach Polski oraz krajów europejskich.

Specjalizujemy się w tradycyjnym kowalstwie artystycznym oraz ślusarstwie budowlanym. Proponujemy Panstwu bogaty wybór stylizowanych oraz nowoczesnych balustrad, schodów i innych wyrobów wykonywanych według indywidualnie tworzonych projektów lub projektów dostarczonych przez klienta. W przypadku wyboru konceptów wykonywanych przez naszą firmę zapewniamy dostosowanie wyrobów do rodzaju architektury budynku oraz wnętrz.

Kowalstwo artystyczne to wyjątkowe rzemiosło artystyczne, na które składa się wieloletnie doświadczenie oraz nieodzowna pasja. Kowalstwo jest rękodziełem, wymagającym wyczucia, doskonałej znajomości tworzywa oraz dużej wrażliwości artystycznej. Dopiero połączenie tych wszystkich cech pozwala na tworzenie niepowtarzalnych form i ponadczasowych wyrobów. Nasza firma może pochwalić się takim właśnie podejściem do pracy. Posiadamy pasję, doświadczenie i wrażliwość estetyczną.

30 lat doświadczenia

Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta oryginalnych i niebanalnych projektów z zakresu ślusarstwa budowlanego przypadnie Państwu do gustu oraz spełni wszystkie oczekiwania i wymagania.  Naszym priorytetem jest maksymalne zadowolenie klienta, dlatego oprócz atrakcyjnej oferty zapewniamy również korzystne warunki współpracy i atrakcyjną propozycję cenową.

Certyfikaty

Designed by WadimSoft in Gdańsk