Balkony stalowe dostawiane

Zajmujemy się produkcją oraz montażem balkonów stalowych dostawianych do budynków nowych oraz odrestaurowanych. Nasza oferta kierowana jest szczególnie dla klientów będących właścicielami budowli przedwojennych czy rekonstruowanych, które w swoim pierwotnym wyglądzie pozbawione były zabudowy balkonowej. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z pomysłem i wizją klienta.

Balkony dostawiane jako sposób na powiększenie przestrzeni mieszkania
Balkony stalowe dostawiane to rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych, kamienic czy mieszkań, którzy w sposób efektywny chcą powiększyć przestrzeń użytkową zarządzanego przez siebie budynku. Montaż balkonu dostawianego to proste, tanie oraz szybkie rozwiązanie podnoszące komfort mieszkańców.

Zalety balkonów dostawianych
Konstrukcje stalowe balkonów, które dostawiane są do budynków, posiadają wiele zalet. Główną z nich jest ich uniwersalność. Balkon może zostać zamontowany w przestrzeni, która do tej pory nie była użytkowana. Sam montaż przebiega szybko i sprawnie, a na dodatek jest bardzo prosty. Balkon może zostać dostarczony jako gotowy produkt, który należy jedynie zamontować w odpowiednim miejscu na zewnątrz mieszkania. Rozwiązanie to jest niezwykle bezpieczne w porównaniu z tradycyjnymi balkonami, ponieważ jest konstrukcją niezależną od budynku, która nie jest narażona na pękanie płyt. Dodatkową zaletą naszych produktów jest estetyka wykonania, która sprawia, że balkony dostosowane są do aktualnych trendów panujących w branży architektonicznej.

Balustrady balkonowe
Jako efektowne wykończenie balkonów proponujemy zewnętrzne balustrady kute wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze produkty pełnią nie tylko funkcję zabezpieczające przed możliwością wypadnięcia, ale także wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym wyglądem, dzięki dużej możliwości wyboru kształtów i zdobień.

Klientom, którzy planują odrestaurowanie zabytkowego budynku proponujemy nie tylko oferowane przez nas balkony dostawiane, ale także inne usługi z zakresu kowalstwa artystycznego i ślusarstwa budowlanego, takie jak kraty okienne.

Designed by WadimSoft in Gdańsk