kowalstwo artystyczne

bramy, balustrady, ogrodzenia

schody, balkony, inne wyroby ślusarskie

ponad 25 lat doświadczenia!


Brama ze stali nierdzewnej. Inwestycja warta rozważenia?

Decydując się na budowę domu warto już na etapie projektowania uwzględnić rodzaj ogrodzenia posesji, w tym rodzaj bramy. Może być ona wykonana z drewna, metalu lub stali nierdzewnej. Brama wejściowa ze stali nierdzewnej to inwestycja najbardziej godna rozważenia.

Brama ze stali nierdzewnej może mieć dowolny kształt

Kowalność i ciągliwość materiału, jakim jest stal nierdzewna, sprawiają, że możliwe jest zaprojektowanie bramy niemal w dowolnym kształcie.

Oferowane przez nas wyroby mogą mieć zatem dokładnie taką formę, jaką zażyczy sobie klient. Nasi fachowcy pomogą zaprojektować pożądany kształt, dzięki czemu brama zostanie idealnie dopasowania nie tylko do reszty ogrodzenia, lecz także do architektury samego budynku.

Bramy dostarczamy do klienta i montujemy w ramach ceny bramy.

Bramy z „nierdzewki” są bardzo odporne

Kolejną zaletą tego materiału, sprawiającą, że bramy ze stali nierdzewnej są inwestycją wartą rozważenia, jest ich odporność na korozję, niesprzyjające warunki atmosferyczne, śnieg, deszcz oraz promienie UV.

Bramy te nie wycierają się na skutek użytkowania i są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wszystko to sprawia, że służą dłużej, niż bramy z pozostałych materiałów.

Nierdzewne bramy są estetyczne

W bramę z „nierdzewki”, jak potocznie mówi się na stal nierdzewną, zainwestować powinny także osoby, którym zależy szczególnie na efekcie estetycznym.

Gładka powierzchnia bez najmniejszych zarysowań, metaliczny połysk i srebrny kolor są ponadczasowymi symbolami elegancji i dobrego smaku.

Stal nierdzewną można łączyć z innymi materiałami

Stal nierdzewna doskonale łączy się z cegłą, szkłem, a nawet drewnem, dlatego decydując się na inwestycje w taką bramę, można zaprojektować oryginalną kompozycję całego ogrodzenia.

Inwestycja w bramę jest zakupem na długie lata. Dlatego dobrze jest postawić na materiały trwałe, solidne, odporne na korozję i wysoce estetyczne, czyli na stal nierdzewną.

Oczaruj swoich gości ponadczasową elegancją.


WróćInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 695 808 422

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy usługi w zakresie tradycyjnego kowalstwa artystycznego - wykonywanie różnego rodzaju wyrobów ze stali nierdzewnej i innych metali

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie profesjonalnego ślusarstwa budowlanego w zakresie budownictwa wielomieszkaniowego - wykonywanie balkonów stalowych oraz tarasów na podłożu konstrukcji stalowych

Chętnie podejmujemy się projektowania oraz wykonania schodów stalowych zewnętrznych ze stopniami drewnianymi, granitowymi, marmurowymi lub szklanymi oraz schodów przeciwpożarowych

Wszystkie oferowane wyroby kowalskie i ślusarskie dostarczamy do klienta własnym transportem oraz profesjonalnie i sprawnie montujemy

Udzielamy gwarancję na wszystkie zakupione produkty oraz usługę montażu!